Wynajem: +48 534 937 747   Sprzedaż: +48 690 130 412

Luka tour guide

Sprzedaż systemów tour guide

Firma LUKA TOUR GUIDE zajmuje się również dystrybucją akcesoriów do systemów tour guide oraz audio guide. W naszej ofercie znajduje się: słuchawki jednorazowe, mikrofony, baterie oraz akumulatorki.

Słuchawka jednorazowa LTG-1 – odpowiednia jakość dźwięku jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania systemów tour guide oraz audio guide. Wysoką jakość przy stosunkowo niskiej cenie zapewniają słuchawki jednorazowe LTG-1, będące marką własną LUKA TOUR GUIDE. Zostały specjalnie dostosowane dla klientów biuro podróży, muzeów i innych instytucji korzystających z systemów tour guide oraz audio guide. Każda słuchawka jest wyposażona w kabel o długości 90 cm oraz  wtyczkę mini jack (3,5 cala). Dzięki mogę być wykorzystywane do każdego urządzenia audio. Dodatkowa każda słuchawka jednorazowa LTG – 1 jest pakowana w hermetycznie zgrzewane woreczki, co daje pełną gwarancję pierwszego użycia.

Dane techniczne: 

Typ: słuchawka jednorazowa douszna mono (na jedno ucho)

Wielkość głośnika: 15 mm

Długość kabla: 90 cm

Wtyczka: 3,5 cala

Kolor: czerwony

Pakowanie: indywidualnie zgrzewany woreczek

Przeznaczenie: systemem tour guide i audio guide

Minimalna wielkość zamówienia to 1000 szt. W przypadku większych zamówień istnieje możliwość wyboru koloru oraz nadruku loga na woreczkach.

 

Mikrofony krawatowy TG – 1 – najpopularniejszy mikrofon stosowany przez użytkowników systemów tour guide i audio guide. Niewielki rozmiary, a także duża czułość doskonale sprawdza się  w przypadku pracy terenie jak i wewnątrz budynku. Dużym atutem mikrofonu jest możliwość jego przypięcia do marynarki czy koszuli. Niezbędny atrybut każdego systemów tour guide i audio guide

Dane techniczne:

Typ: mikrofon krawatowy

Długość kabla: 90 cm

Wtyczka: 3,5 cala

Kolor: czarny

Pakowanie: indywidualny woreczek strunowy

Przeznaczenie: system tour guide i audio guide

Minimalna wielkość zamówienia to: 1 szt.

Mikrofon nagłowny TG – 2 – nakładany na głowę mikrofon zapewnia komfort pracy i doskonałą jakość przekazu. Możliwość umieszczenia główki mikrofonu w pobliżu ust umożliwia  unikanie zakłóceń takich jak: odgłos wiatru, trzaski czy „dźwięki ulicy”. Doskonale sprawdza się z systemami tour guide i audio guide.

Dane techniczne:

 Typ: mikrofon nagłowny

Długość kabla: 90 cm

Wtyczka: 3,5 cala

Kolor: czarny

Pakowanie: indywidualny woreczek strunowy

Przeznaczenie: system tour guide i audio guide

Minimalna wielkość zamówienia to: 1 szt.

Baterie – odpowiednie zasilanie to klucz do prawidłowego funkcjonowania systemów tour guide i audio guide. W naszej ofercie znajdują się baterie i akumulatorki dedykowane dla przemysłu. Ich żywotność jest znacznie dłuższa niż w przypadku baterii dostępnych w marketach.